ti_ua: (Green)
[personal profile] ti_ua

Для початку я хотів би відмітити, що я не вперше у Львові. Але минулі рази я тут був або як турист, або в справах. Тому може дещо викличе у вас образу, може щось кинулось в очі, може такі враження бо знаходжусь я переважно в центрі.
Але "я митець я так бачу".

Доводиться знову звикати до гривні. Тому все здається дешевим.
І шинка по 100 гривень, і телятина по 85, і бульба по 2.5, і молоко по 9. Може то дорого, бо центр.

На вулицях є сміття. Кидають недопалки під ноги, стакани з макдаку, корочше свині є і тут.

Парк Високий Замок справив дуже гнитюче враження. Здається асфальт там останнього разу клали ще за комуністів. Але чистенько. "Бєднєнько, но чістінько".

В місті багато російськомовних.

З ПДР в місті повний абзац. Пішохіди переходять дорогу як хочуть, на будь-яке світло.

Водії майже не пропускають на нерегульованих переходах, сигналять як дурні. Паркуються як мудаки, особливо у центрі. Пішохідну зону захаращують тазами так, що навіть бочком не протиснешся, не те що коляскою чи ровером. Дуже великі пробки. Центр вихідними то жах на дорогах.
Городоцька - пекло на колесах. З асфальтом біда.Багато молоді. Багато пар, зовсім ще юних. Багато військових. Кидаються в очі менти. Хоча може я після криму так вже звик їх помічати.

Погода відносно тепла. Але сиро та мряка. Народ їздить роверами навіть у грудні. А мене лякали, що тут прямо північ така що аж жахи.

Дуже поржав, коли згадав слова Льошко, що севастополь горбатий. Я вже не кажу про схили Дніпра у Києві. Але тутечки зовсім не рівнина. Вилізли на гору, а центр виявився тупо у ямі. І з усіх сторін якись гористі форми рельєфу.

Місто відносно зручне. Звичайно у центрі магазини переважно малі, але їх безліч. "Шо то має бути?" - питають пані продавщиці. Траспорта валом, хоча і черги є. Банкоматів працюючих багато (після криму, ага) та платіжних терміналів. В трамваях оголошують зупинки українською та англійською мовами. Трамваї їздять повільно, дуже часто і зупинки дуже близько одна від одної.

Реєструють переселенців у відділах соцзахисту. Дають такий папірець де вписано адресу. Нормальні банки їх приймають, але перепитують у начальства чи підійде. Але от приват вимагає ще прописку для розблокування. Біля банкоматів привата черги, дають вони по 500 гривень.

Ставлення до переселенців переважно хороше. Але самі переселенці, ті кого довелось бачити, бузять. Кажуть Україна нас кинула, тому ви нам должны. Здавати квартири переселенцям побоюються.

З веломагазинами в місті біда. При тому, що роверистів багато, і на хороших велах. Але магазини возять під замовлення, вибору майже немає. Я розумію що не сезон, але їх площі і не дозволять розмістити нормальний асортимент.

Люди привітливі заголом, готові допомогти. І самі звертаються по допомогу.
Але кілька разів попадав на якихось п'яних в сраку та душевнохворих що верещали на всю вулицю.

Заголом хороше місто. Старовинне, з цікавою архітектурою і наглухо вбитими дорогами.Центр підкорює кільцістю закладів харчування. На переферії є класні торгові центри. Пройшов пішки від аквапарку до вулиці Левандівська десь за 2 години.Все досить компактно, низькоповерховий для такої кількості населення.

А от вам Бандера. Нічого сюди їхати! Доречі севастопольські бабки би відпиздили підлітків скейтами. Бо "кровью оміто, піздою накріто", а він по пам'ятниках катає.А от кажуть за цю споруду укрсоцбанку хотіли викрислити центр Львова зі спадщини Юнеско.
А як на мене вона круто вписується.Набагато краще за радянську багатоквартирну хуйню з тарілками. От за таке я би точно вигнав з Юнеско.Отаке враження.

Date: 2014-12-28 05:55 pm (UTC)
vladmradio: (Зима-ТБ)
From: [personal profile] vladmradio
Житимете у Львові?

Date: 2014-12-28 06:19 pm (UTC)
vladmradio: (Зима-ТБ)
From: [personal profile] vladmradio
Що там з роботою, які горизонти?

Date: 2014-12-28 06:20 pm (UTC)
gvynt: (Default)
From: [personal profile] gvynt
Дякую за розповідь. Утягнув до спільноти travel-ua.dreamwidth.org/11518.html

Я сам був у Львові всього раз, проїздом, але саме таким його себе уявляв, як ви написали - майже європейська занедбана краса і купа дурнів навкруги. Така собі Братислава 1989 року. Якщо мені вкрай буде потрібно повертатися до України (я сам з окупованих територій Сходу), то скоріш за все розглядатиму Рівне, Чернівці, Тернопіль або Ужгород як місце проживання. Або навіть Полтаву.
Edited Date: 2014-12-28 06:23 pm (UTC)

Date: 2014-12-28 09:44 pm (UTC)
gvynt: (Default)
From: [personal profile] gvynt
Ні, я в Литві.
Щодо кількості населення - не думаю, що це визначний параметр (принаймні, не для мене). Вільнюс десь у тричі менший за Харків (порівнюю з Харковом, бо жив там тривалий час), але це не значить, що Харків втричі кращій/комфортніший/цивілізованіший.
Edited Date: 2014-12-28 09:45 pm (UTC)

Profile

ti_ua: (Default)
ti_ua

September 2017

S M T W T F S
     1 2
3 456789
1011 1213 141516
17181920212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 09:44 pm
Powered by Dreamwidth Studios